Partnerzy

Kancelaria Fonsuris

Jesteśmy jedną z przodujących firm w dziedzinie: windykacja należności i odzyskiwanie długów na rynku. Kancelaria windykacyjna Fonsuris działa zarówno w sektorze prywatnym, jak i firmowym. Na terenie, całej Polski i Unii Europejskiej! Nasza wysoka pozycja na rynku wynika ze zrozumienia klientów oraz dopasowania świadczonych przez nas usług do Państwa potrzeb. Kancelaria Fonsuris to przede wszystkim zespół fachowców, a każda osoba tworząca go posiada wiele lat pracy i duże doświadczenie. Z przyjemnością to wykorzystamy, aby Państwu pomóc! Poprowadzimy Twoją firmę przez meandry biurokracji i polskiego prawa!


Kontakt

Radosław Pac Specjalista ds.windykacji
tel. +48 536 197 577

EKSPERT BHP

Firma EKSPERT BHP zajmuje się obsługą firm z zakresu BHP i PPOŻ. Jako specjalista spoza zakładu pełnimy obowiązki i wykonujemy zadania należące do służb BHP. Nasza oferta obejmuje audyty, instruktaż stanowiskowy, dokumentacje powypadkowe. Zajmujemy się także oceną ryzyka zawodowego. Pomagamy również w realizacji nakazów PIP i PIS, kontrolujemy warunki BHP i PPOŻ. w firmie (sprzęt gaśniczy i znaki BHP). Świadczymy także usługi doradcze zakresu prawa pracy.

Oferujemy kursy BHP (wstępne, okresowe) dla wszystkich grup pracowniczych. W ramach działalności szkoleniowej proponujemy również kursy z ochrony przeciwpożarowej, kursy z pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz szkolenia z zakresu wymagań normy ISO 9001: 2008.

Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje stanowią gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Branże:

  • Biuro / BHP
  • Edukacja i szkolnictwo / Kursy i szkolenia / Szkolenia profesjonalne
  • Prawo / Usługi prawnicze / Doradztwo prawne
  • Budownictwo / Ochrona, zabezpieczenia / Przeciwpożarowe

Kontakt

Ekspert BHP Agnieszka Kwiatek-Łukosz
tel. +48 693 262 432